İnstagram’da Takipçi Artırma Yolları

by:

İnstagram

Merhabalar, Wmarsiv’den! Bugün sizlere İnstagram’da takipçi artırma yollarından bahsedeceğim. Öncelikle yazarlar, bilgi içerikli bir makale yazmadan önce, ya o konuda çok tecrübeli , ya da belli bir araştırma yaptıktan sonra o konu hakkında yorum yapmalıdırlar. Ben ise bu konuda tecrübelerimi size anlatacağım, yaklaşık 1 senedir İnstagram’da ciddi bir uğraş içerisindeyim, ve kısa bir süre içerisinde Instagram’dan gelir etmeye başladım! Ama bu makalemizde İnstagram’dan takipçi nasıl artırılır? Ondan bahsedeceğiz, bundan sonraki makalemizde ise, artırdığımız takipçiyi, nasıl nakitte çevireceğiz onu konuşacağız.

HEDEF KİTLESİ BELİRLE!

Eğer İnstagram’da takipçi artırmak istiyorsanız, konseptinizin bir hedef belirlemesi gerekiyor. Eğer elinizde kara mizah bir sayfa varsa sizin hedef kitleniz 14-24 yaş arası erkekler olmalı. Diğer türlü bir yaş ya da cinsiyet aralığında, yapacağınız reklam çalışmaları, size instagram takipçi artırma konusunda olumlu yansımaya bilir.

GT YAPMAK

Sizin sevmeyeceğiniz bir öneride olsa, halen GT yapmak işe yarıyor! Özellikle takipçinizin, yaş ortalaması yüksek ise, GT yapma oranı da o kadar artıyor. Ne kadar yaşı büyük kesime yönelirseniz, İnstagram’da takipçi artırma oranınız o kadar artıyor.

REKLAM SATIN ALMAK

Benim gibi İnstagram’dan para kazanan arkadaşların, geçim kaynağı bu yöntem. Sizin kısa sürede takipçi kazanmanıza yol açabilir! Eğer size uygun sayfayı, bulursanız çok kısa sürede büyüyebilirsiniz.

Reklam Alacaklara Önemli Tüyolar

  1. Doğru sayfayı belirleyin
  2. İstatistiklerini, özellikle haftalık ne kadar erişim ve Hikaye izlenmesi aldığını kontrol edin.
  3. Günde kaç adet reklam alıyor? Aslında en önemli konu bu, 800K’lık sayfalar 20 liradan hikaye atıyor, reklam alacak kişi ise aa ne kadar ucuz diyor 🙂 Ama o reklamı atan kişi günde 10 tane daha başkasının reklamını atıyor, hal böyle olunca reklam alan kişi zararlı çıkıyor.
  4. Bizden reklam alın 🙂

ÖZGÜN İÇERİK

Eğer yeni bir İnstagram sayfası kurmak istiyorsanız, kesinlikle özgün olmalısınız! Eğer bir mizah sayfasıysanız. Piyasada çoğu milyonluk sayfalarda olmak üzere, hepsi birbirinden alıntı içerikler paylaşıyor. Ne kadar zorda olsa, sıfırdan mizah sayfası kasmak, içeriklerinizin çok özgün olması gerekiyor.

TAKİPÇİ SATIN ALMAK

Hem önermediğimiz, hemde artık takipçi satın almanın, çok zor olduğu bu dönemde kesinlikle önermiyoruz.

KARŞILIKLI SFS ( PROFİL PAYLAŞIMI)

Karşılıklı Sfs diğer adıyla, karşılıklı profil paylaşımı. Sizin gibi sayfalarla, karşılıklı birbirinizin ücretsiz reklamını yaparak, ondan sana , senden ona takipçiler kazanarak. Doğal yoldan İnstagram’da Takipçinizi artırabilirsiniz.

İnstagram ile ilgili diğer makalelerim

İnstagram Keşfet Taktiği: TIKLA

2 Replies to “İnstagram’da Takipçi Artırma Yolları”

  1. Tüm yazılarınız gibi, bu yazınızda gayet açıklayıcı ve bilgilendirici. Wmarsiv’i favorilerime ekledim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial