Google Adsense Onayı Nasıl Alınır?

by:

Google Adwords-AdsenseWeb Master

Google Adsense Onayı Nasıl Alınır?

Öncelikle herkese merhabalar, bugün sizlerle Google Adsense Onayı Nasıl Alınır? Ondan bahsedeceğim. Google Adsense onayı almak, bazı arkadaşlara kabusa dönüşebilmektedir, hal böyle olunca, ücretli bir şekilde Google Adsense onayı hizmeti satın alıyorlar. Bizde bu konuyu düşünerek onlara bu makaleyi hazırladık.

Adsense Başvurusu yapan arkadaşlar, gerek günlük hit sayısını, gerek yeterli içerik sorununu hallettikleri halde, Adsense onayı alamıyorlar, peki neden alamıyorlar? Şimdi öğreneceğiz.

YETERLİ SAYIDA İÇERİK

Google Adsense’den onay almak istiyorsanız, yeterli sayıda içeriğinizin olması gerekmektedir. Peki Adsense onayı almak için, yeterli içerik ne kadar? Kimse tam sayı veremez fakat bizim önerimiz +12 üzerinde, +200 kelimelik içeriklerinizin olması, Adsense onayı almanızı kolaylaştıracaktır.

ÖZGÜN İÇERİK

Adsense’den onay almanın diğer kurallarından birisi ise, özgün ve benzersiz içeriklere sahip olmanı gerekmektedir, daha önce başka bir siteden gördüğünüz içeriği sayfanızda yayınlamanız, hem suç hem de Adsense onay alma sürenizi uzatmaktadır.

Aşağıda bırakacağım linkten, yazmış olduğunuz makaleleri, özgünlük testine sokup, yayımlayabilirsiniz.

https://analiz.r10.net/makale-ozgunluk-kontrolu/

TEMA UYGUNLUĞU

Adsense onayı almak isteyenler için ,önemli diğer bir kriter ise temanızın sade ve hızlı olması, temanızın sade olmaması, kesin onay alamayacaksınız anlamına sakın gelmesin! Fakat ne kadar hızlı ve sade tema kullanırsanız, o kadar avantajlı sayılırsınız.Doğal Trafik

Eğer Google, İnstagram, Youtube vs vs kanallardan hit alıyorsanız şanslısınız! Özellikle Google’dan organik arama alıyorsanız, Adsense onayı almanız an meselesi diyebiliriz! Ama yapay bir yolla sitenize hit çekerseniz, Adsense onayı almak biraz hayal!

Google Adsense’ye Uygun Kategoride Site Açmak

Aslında yazacağım bu kriterlerden birini bile karşılamıyorsanız, yukarıdakilerin hiçbir önemi yok! Geçen makalemde bahsetmiştim fakat, aşağıdaki kategorilere Google Adsense onayı kesinlikle vermiyor!

Buradan İnceleyebilirsiniz: Tıklayınız

BENZER MAKALELERİME GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Bloğumdan Nasıl Para Kazanabilirim : TIKLA

Hangi Alanda Blog Sitesi Açmalıyım ? : TIKLA

3 Replies to “Google Adsense Onayı Nasıl Alınır?”

  1. Bu yazıda çok güzel olmuş. Teşekkürler, takipteyim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial