En iyi WordPress Eklentileri

by:

Web MasterWordpress

Merhabalar, bugün sizlerle En iyi WordPress eklentilerinden bahsedeceğim. WordPress kullanan herkesin, mutlaka denemesi, kullanması gerektiğini düşündüğüm eklentileri listeledim, umarım beğenirsiniz 🙂

Yoast SEO

Arama motoru optimizasyonu için 1 numaralı eklenti olan, Yoast Seo milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Yoast Seo’nun başarılı bulduğu makalelerin, Google’da üst sıralara çıkmanın daha kolay olduğuna dair rivayet var.

W3 Total Cache

Gerek E-ticaret sahipleri, gerek normal blog sahipleri sitelerinin hızlı olmasını isterler. Ziyaretçi ya da müşterinin kaçmaması için, hızlı bir web site her zaman daha iyidir. W3 Total Cache ise web sitenizin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olur.

Keyy Two factor Authentication

Kendinizi tehlikede mi hissediyorsunuz? Öyleyse Keyy Two factor Authentication uygulaması tamda size göre. Hack’e mağruz kalmamanız için geliştirilen bu uygulama, İnstagram’da ve diğer platformlarda da oldukça aşinayız. İki faktörlü uygulama olarak da bilinen , bu eklenti sayesinde artık daha güvende olacaksınız.

WooCommerce

E-ticaret sitelerinin babası olan WooCommerce, online mağazacılık için bir numaralı tercih olacaktır.

Tüm e-ticaret web sitelerinin neredeyse üçte birine sahip olan WooCommerce, bir çevrimiçi mağaza kurmak isteyenler için en popüler WordPress eklentilerinden biridir. Bu e-ticaret eklentisi, dünya genelindeki müşterilere geniş kapsamlı fiziksel ve dijital ürünler satmayı kolaylaştırır. Ayrıca bir dizi fiyatla sunulan büyük bir uzantı kütüphanesi de içerir.

Contact Form 7

Hemen hemen her web sitede gördüğümüz eklentilerden biri Contact Form 7, müşterileriniz ya da ziyaretçilerinizle iletişime geçmenin, en kolay ve sade yollarından bir tanesi. Aynı zamanda Contact Form 7 eklentisi, Adsense onayı almak konusunda size yardımcı olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial